HEMEN ARAYIN

İzmir Televizyon Teknik Servisi

Her Marka Televizyon Tamiri

Yaptığımız işi biliyoruz, Kendimize Güveniyoruz. Çalışmalarımızı tiziliklikle ve cazip fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. En yakın televizyoncu olarak Kuzey Elektronik, Güvenilir tv servisi hizmeti vermektedir.

Cihazlarınızı onarmadan önce çıkabilecek fiyatları sizlere belirtiyoruz. Pratik şekilde arıza tespiti yapıyoruz. Televizyon teknik servis, tamir, montaj ve yedek parça tedariği konusunda uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. www.kuzeytvtamir.com olarak İzmir’in tüm ilçelerindeki müşterilerimize hitap etmekteyiz. Deneyimli ekibimizden randevu almak için sitemizin İLETİŞİM sayfamızdaki adreslerimizden, 0 545 895 15 10 ve 0 545 899 15 10 numaralı ücretsiz çağrı ve destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.
Hizmet Bölgelerimiz : İzmir tv servis, Buca tv servis, Bornova tv servis, Konak tv servis, Karabağlar tv servis, Gaziemir tv servis, Bayraklı tv servis, Alsancak tv servis, Üçyol tv servis, Balçova tv servis
İşçilik ve parça garantili hizmetlerimizden faydalanmak ve İzmir’in en cazip ve uygun fiyatlı televizyoncu olan Kuzey Elektronik ile tanışmak için işletmemize bekleriz. Televizyon sinyal, görüntü, ses ve diğer arızalar için kaliteli işçilik yapmaktayız. İzmir bölgesi televizyon servisi %100 müşteri memnuniyeti ve güvenilir tv tamir ekibi ile hizmetinizdeyiz.
tv-tamir-buca

TV Servis Tamir

İzmir’in tüm ilçelerine hizmet veren, deneyimli bir ekibe sahip Kuzey Elektronik Tv servisi tamiri. Yedek parça tedariği, kaliteli işçilik ve tecrübeli, güvenilir, garantili televizyon tamircisi olmaktan gurur duyuyoruz. En yakındaki tv teknik servis aramanıza gerek yok. Kuzey Elektronik çalışanları her zaman yanınızda.

TV Garanti Teknik Servis

Yaptığımız çalışmaya garanti veriyoruz, televizyonunuzda meydana gelen arızayı kısa süre içerisinde tespit ediyoruz. Cihazlarınızı belirttiğiniz adresten kendi aracımız ile ücretsiz şekilde teslim alıyoruz, işlem ücretlerini belirtmeden tamirata başlamıyoruz. TV tamir sonrası adresinize tekrar teslim ediyoruz.
  • Televizyon ses var görüntü yok neden?
  • Televizyon görüntü var ses yok neden?
  • Uydu sinyali bozuldu ne yapabilirim?
  • TV sinyal yok ne yapabilirim?
  • TV kumandayı görmüyor neden?

Hizmet Verdiğimiz Markalar

HER MARKA TELEVİZYON TAMİRİ

1 Yıl Garanti  |  Aynı Gün Güvenli Teslimat  |  %100 Memnuniyet
KUZEY TV TAMİR © 2020 | Bu site Alp Tek Bilişim tarafından inşa edilmiştir.